Літня Болгарія

 
Багато подорожували цього року? Скільки країн відвідали? Скільки днів провели біля моря? Хотілося б більше?
 
Що ж, тоді не зволікайте та починайте планувати мандрівки на наступний рік вже зараз – адже чим раніше ви це зробите, тим більше ви подорожуватимете і тим вигіднішими та привабливішими будуть ціни на тури. Тож відкривайте свій google calendar прямо зараз, вносьте дати майбутньої подорожі та бронюйте тур. А ми поки розкажемо про всі переваги літнього відпочинку в Болгарії.
 
Літня Болгарія - це:
 
Широка польотна програма:
 • * Бургас з Києва з 29.05 до 11.09 щовівторка та щоп’ятниці
 • * Варна з Києва з 29.05 до 04.09 щоп’ятниці
 • * Бургас із Запоріжжя з 02.06 до 01.08 щовівторка
 • * Бургас зі Львова з 03.06 до 26.08 у середу та суботу на тури на 10 та 11 ночей
 • * Бургас з Харкова з 02.06 до 01.09 щовівторка
 
Автобусні тури з Києва та регіонів. Ви тільки погляньте, скільки міст:
 • з Києва через Вінницю, Хмельницький, Чернівці – з 30.05 до 16.09
 • з Дніпра через Запоріжжя, Мелітополь, Миколаїв, Херсон, Одесу – з 30.05 до 05.09
 • з Луцька через Вінницю – з 30.05 до 16.09
 • зі Львова через Івано-Франківськ – з 30.05 до 05.09
 • зі Львова через Ужгород – з 13.06 до 22.08
 
Великий вибір готелів на різних курортах. Наприклад, радимо:
 
Албена: Maritim Hotel Paradise Blue Albena 5*, Laguna Beach 4*, Primasol Ralitsa Superior Aqua Club(f. Ralitsa Standard) 4*
Дюни: Marina Royal Palace 5*, Marina Beach 5*, Pelikan 4*, Belleville 4*
Єленіте: Royal Park 4*, Royal Bay 4*, Atrium Beach 4*, Andalusia 4*
Сонячний берег: Royal Palace Helena Sands 5*, Karolina4*, Lion 4*б Trakia Plaza 4*
Золоті піски: Melia Grand Hermitage 5* Atlas 4*, Lilia 4*. Prestige DELUXE Aquapark Club 4*, Slavey 4*, Riu Astoria 4*
Обзор: HVD Reina Del Mar 5*, Sol Luna Bay Resort 4*, HVD Miramar 4*
Несебр: Sol Nessebar Palace 5*, Marieta Palace 4*, MPM Arsena 4*
Св. Костянтин та Олена: Azalia 4*, Lebed 4*, Estreya Residence 4*
 
 
Болгарські історії
Так, літня Болгарія – це пікніки біля моря, романтичні прогулянки на велосипедах узбережжям, прекрасне вино на заході сонця у заквітчаній альтанці та неймовірні світанки на пляжі. Це смачні місцеві страви та завжди цікавий шопінг, під час якого можна купити косметику з троянд, ювелірні вироби чи відому спецію «шарена сіль». Це ще й насичені та дуже цікаві екскурсійні програми.  Що з цього хочете побачити?
 
 
Болгарська спадщина
Чарівне місто Софія та його неповторна атмосфера, історії відомої на весь світ провидиці Ванги, велика кількість монастирів – строкатість спадщини Болгарії зачаровує та змушує занурюватись у її вивчення все глибше.
 • У програмі: Пловдив – Рильський монастир – Рупіте – Софія – 2 дні, автобусом. 1-й день: Ранній від’їзд. Приїзд у Пловдив. Прогулянка заповідником «Старий Пловдив». Вільний час. Обід. Від’їзд у Рильський монастир. Огляд монастиря. Вечеря і ночівля. 2-й день: Від’їзд у місцевість Рупіте, де жила провидиця Ванга. 1992 року Ванга побудувала тут храм святої Петки Болгарської. Обід. Від’їзд у Софію. Вільний час, від’їзд.

 

 

Болгарський вечір
 Усіх, хто любить вечірні розваги, запрошуємо стати на один вечір болгарами та поринути у місцеві традиції.
 • У програмі: смачна вечеря серед прохолоди лісу, напої без обмежень – прямо з діжок, демонстрація стародавнього болгарського обряду «вогнеходіння» – нестинарські танці на розпеченому вугіллі, фольклорна програма – музика, танці та анімація.
 
 
Боги і вампіри
Звісно, як і кожна країна, Болгарія оповита своїми міфами та легендами, які тісно переплітаються з історією країни. Де правда, а де вигадка – вирішувати вам!
 • У програмі: Бухарест – Сіная – Бран – 2 дні, автобусом. 1-й день: Ранній від’їзд. По дорозі зупинка на відпочинок. Проїзд через Бухарест – оглядова автобусна екскурсія містом. Огляд етнографічного музею. Приїзд у м. Сіная. Розміщення в готелі, вечеря, ночівля. 2-й день: Сніданок. Відвідування Сінайського монастиря. Приїзд у Бран. Відвідування мисливської резиденції графа Влада Цепеша – замку Дракули. Обід. Відправлення у м. Сіная. Відвідування палацу Пелеш (східний Версаль), побудованого королем Карлом I. Від’їзд у Бухарест – оглядова автобусна екскурсія другою головною артерією міста. Відправлення в Болгарію.

 

 

Стамбул
 Хіба не круто за одну подорож відвідати кілька столиць різних країн? А якщо мова йде про Стамбул, то на вас чекає просто шалене задоволення!
 • У програмі: 2 дні, автобусом. Від’їзд з курорту близько 19:30. Ніч у дорозі. 1-й день: Приїзд у Стамбул вранці і оглядова екскурсія містом. Обід. Розміщення в готелі 4 зірки. Вільний час, нічліг. 2-й день: Сніданок. Вільний час. Від’їзд зі Стамбула близько 20:00
Плануйте літо вже зараз та отримуйте від нього максимум вигод та задоволення!