Португалія. Океан кличе!
.

Португалія. Океан кличе!
 
Писати новини про Португалію – справа нелегка. Чому? Тому що постійно відволікаєшся на те, щоб детальніше роздивитись тури, вибрати готелі і продумати, коли брати відпустку.
 
Адже Португалія – це країна, яка приваблює кожного мандрівника. Незабутній океан, шалено смачні морепродукти, вражаюча природа, від якої дух перехоплює, особливий ритм життя місцевих мешканців, затишні вулички, прогулянки на яхті… Погодьтесь – тут важко встояти. Але й не треба – бо ми вже приготували все, щоб ви прямо зараз могли забронювати тур в цю чудову країну.
 
 
Португалія  – це:
 
Зручні чартерні перельоти на крилах авіакомпанії SkyUp. Вильоти з Києва до Фаро кожну субботу та середу з 01.06 по 23.10.19
 
Всі переваги концепту SkyPremium. А це означає, що на вас чекають:
* прискорена процедура реєстрації на рейс на окремій стійці в аеропорту міста вильоту
* зручні місця в перших 2-х рядах літака
* преміум харчування на борту
* додатково +1 одиниця багажу (23 кг) *
* Улюблені курорти країни. Один тільки Фаро, що затишно розташувався на узбережжі Алгарве, чого вартує!
 
 
Португалія – це та країна, яку неможливо вичерпати за один раз. Сюди хочеться повертатись знову і знову, адже тут, як ніде, відчуваєш повноту життя! Почати свої подорожі до Португалії ми радимо з Фаро, Порто і Лісабону. І чим зайнятись в Фаро, розкажемо прямо зараз.
 
Подружитись з океаном. «На небі тільки про море і говорять», – запевняв нас Тіль Швайгер у фільмі «Достукатись до небес», але ми вважаємо, що він говорив про океан. Адже його вигляд вражає, і це відчуття його величі і масштабів просто не дає спокою!
 
 
Гуляти. Гуляти по гомінкому порту, роздивляючись човни, гуляти затишними маленькими вуличками, які завжди відкриваються з нового боку, гуляти по пляжу – все це особливий вид насолоди, що ніколи не набридає.
 
 
Їсти морепродукти. У Португалії – безліч чудових рибних ресторанчиків, де вам запропонують купу смачних страв з риби, що ще вранці плавала океаном. Не поспішайте – просто отримуйте задоволення від кожного шматочка.
 
 
Побачити дещо дійсно особливе. Саме у Фаро зберігся фантастичної краси старий квартал – Old Town Faro. Тут на вас чекає, певно, найвідоміша пам’ятка міста – Capela dos Ossos ( Каплиця черепів), вражаючий кафедральний собор і ще дуже багато цікавих місць.