ПАЛАНДОКЕН Гірськолижний курорт в Туреччині

ПАЛАНДОКЕН: ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ ДЛЯ ЛИЖНОГО ВІДПОЧИНКУ
 
 • Короткий прямий переліт з Києва а/к МАУ (лише 2 години).
 • Швидкий трансфер з аеропорту до готелю (курорт знаходиться за 15 км).
 • Всі готелі розташовані біля підйомників.
 • Гарантований сніг з грудня по березень.
 • Траси різних рівнів складності: переважно траси для початківців та лижників середнього рівня катання.
 • Траси мають сертифікацію Міжнародної гірськолижної федерації.
 • Офіційне місце тренувальних зборів збірної Туреччини з гірських лиж.
 • Ski-pass включений у вартість деяких готелів.
 • Готелі категорії 3*-5* для комфортного відпочинку туристів всіх категорій, включаючи сім’ї з дітьми.
 • Місто Ерзурум знаходиться поблизу гори (6 км).
 • Можливість побачити історичні пам'ятки сусідніх міст Ерзурум і Трабзон.
 
ПРО КУРОРТ
 
Гірськолижний курорт Паландокен розташований в 6 км від міста Ерзурум на сході Анатолійського регіону. Він здобув популярність завдяки розмаїттю трас легкого і середнього рівня. Тут можна навчити дитину або новачка азам гірськолижного спорту, відпочити всією сім'єю або покататися по цілині (heli-ski). Гірськолижний сезон триває з середини грудня до середини квітня, найбільш оптимальні умови катання - з січня по березень. Унікальність цих гір також полягає в тому, що вони придатні для позатрассового катання практично на всій території курорту. Є схили для катання по цілині - хелі-скі. Для сноубордистів є траси, на освоєння яких не шкода витратити 2-3 дні.
 
На Паландокені є дві зареєстровані лижні траси («Еждер» і «Капликая») для змагань зі слалому і великого слалому з перепадом висот в 1000 м. А ще Паландокен є офіційним місцем тренувань збірної Туреччини з гірських лиж, всі траси курорту сертифіковані Міжнародною гірськолижної федерацією. Любителі активного відпочинку можуть поєднувати катання, шопінг, нічні дискотеки і захоплюючі екскурсії містами Ерзурум, Трабзон і Саракамиш.
 
 
ПАЛАНДОКЕН: ЩО ПОДИВИТИСЯ
 
Місто Ерзурум, розташоване біля підніжжя гори Паландокен, є столицею однойменної провінції та важливим культурним центром. Сьогодні Ерзурум – це досить велике сучасне місто (населення - 120 тис. ос.) з безліччю широких зелених бульварів та університетських корпусів, з якими гармонійно межують старовинні квартали і мінарети. Місто багате на старі мечеті, фортеці, вежі, гробниці і пам'ятники, найвідоміші з яких: Медресе Чифтен Мінарелі з двома мінаретами-близнюками висотою 26 м - символ міста; Уч Кюмбетлер - комплекс з трьох мавзолеїв - одне з найбільш монументальних творінь в Ерзурумі; значимі мечеті міста - Велика мечеть 12 ст. і мечеть Лали Мустафи Паші 16 ст. (на даний час використовується в якості ринку) Пам'ятник «Азіз Анити», споруджений як символ героїзму населення Ерзурума за часів російсько-турецької війни в 1878 році.
 
Нарман Фейрі Чімні ("казкові димарі" долини Нарман) розташовані за 95 км від Ерзуруму. У 2012 році до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО було включено район Нарман, розташований неподалік від Ерзуруму. В районі Нарманскіх казкових димарів є 12 різних каньйонів, поява яких датується 300 мільйонами років тому. Багато туристів відзначаюсь схожість Нарман з Великим каньйоном в долині Колорадо в США.
 
 
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
 1. 1. Найвища точка - 3176 м.
 2. 2. Зона катання - 2200 м - 3176 м.
 3. 3. Перепад висот - 976 м.
 4. 4. Загальна протяжність трас - 40 км.
 5. 5. синіх трас.
 6. 6. червоних трас.
 7. 7. чорні траси.
 8. 8. км - протяжність найдовшої траси.
 9. 9. підйомників, пропускна спроможність яких - 6300 осіб на годину.
 10. 10. підйомники для дітей.