Подорожі 2021. Перезавантаження

 
2020 рік дав нам багато тем для роздумів. За що всі ми йому, насправді, дуже вдячні. Це був час, коли ми змогли трошки сповільнитись, багато чого для себе переосмислити, відчути, що життя тепер стало більш усвідомленим.
 
Звісно, зміни стосуються і такої потрібної, важливої та незамінної частини нашого життя, як подорожі. І так, тепер усі ми подорожуємо по-новому. Ретельніше плануємо, дбаємо про безпеку, вибираємо для себе щось нове, зосереджуємось на головному.
 
 
Саме тому лейтмотивом раннього бронювання цього разу стає тема «Подорожі 2021. Перезавантаження». А це означає, що ми з вами зосередимось на нових тенденціях, трендах у подорожах, змінах, які відбулись і відбуватимуться надалі, нових цінностях та форматах відпочинку.
 
То що, перезавантажуємо подорожі разом? І почнемо ми з усіх вигод для тих, хто планує подорожі завчасно.
 
Раннє бронювання «Перезавантаження»  це:
 
  • Передоплата – 0% (з можливістю анулювати заявку без штрафів).
  • Чудові ціни. Знижки на ваші улюблені готелі – аж до 50%*.
  • Ще більше гарантій з нами. Для нас безпека та оперативне інформування – це пріоритет. Тому ми ретельно стежимо за всіма змінами та одразу повідомляємо вам. Ми тримаємо руку на пульсі з партнерами, створюємо нові продукти, пропонуємо страхування, тестування та багато іншого. Усе – для спокійної і комфортної роботи.
  • Різні акції, заходи та сюрпризи за напрямками. Адже ми хочемо, щоб ви завжди отримували більше, ніж очікуєте.
  • Можливість постійно бути в тренді та стежити за тенденціями в подорожах.

 

 
Умови раннього бронювання:
 
  • Період бронювання заявки: 01.09.2020 – 31.03.2021.
  • Дати туру: цілорічні напрямки з 15.04.2021 до 31.10.2021, сезонні*** – з дати початку польотної програми Літо 2021 до закінчення польотної програми.
  • Умови оплати діють: 01.09.2020 – 25.12.2020. Передоплата – 0% (з можливістю анулювати заявку без штрафів)**. Якщо заявка не анулюється у вказаний період, має бути внесена передоплата 25% – 26.12.2020.
 
 
ПОВНЕ ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ
 
Світ змінився, і подорожі змінилися разом з ним. І зараз як ніколи важливо тримати руку на пульсі та відчувати тенденції.
 
Ми створюємо нові тренди подорожей і нові продукти для коротких мандрівок. Уже зараз ми пропонуємо вам концепцію Weekend for U – короткі та дуже насичені вікенди у різних країнах, де ви зможете побачити знайомі міста під зовсім іншим кутом. Проєкт CityBreak, що допоможе у плануванні спонтанних подорожей – ну хіба не чудова ідея кожні вихідні проводити у новому місці? Подорожі у форматі Smart, коли ви отримуєте максимум за мінімум. Еко-подорожі, де ми допоможемо вибрати найекологічніші готелі та тематичні екскурсії… Так, ми повністю перевантажуємо подорожі для українців. Ви з нами?