SkyUp Airlines продає квитки в розстрочку на всіх своїх маршрутах
.

 
На жаль, останнім часом у багатьох українців значно зменшилися заробітки. Криза дається взнаки. Проте бажання мандрувати залишилося. Якщо ваші доходи поки що не дозволяють купувати квитки відразу за повну вартість, розгляньте можливість їх придбання в розстрочку.
 
Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?
Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.
 
Українці звикли купувати в розстрочку, наприклад, побутову техніку чи автомобілі. Проте багато хто навіть не здогадується, що таким чином можна придбати і квитки на літак. Якщо ви впевнені в своїх доходах в майбутньому, а відпустка можлива лише зараз, придивіться до такого варіанту подорожі. Наприклад, купити квитки в розстрочку можна в SkyUp Airlines.
 
Для того, щоб придбати квитки в розстрочку, потрібно, як звичайно, обрати рейс та дати на сайті перевізника. Потім треба буде заповнити відповідні поля для паспортних даних пасажира. І ось вже на наступному етапі, де будете вказувати електронну пошту і номер телефона, ви маєте обрати сервіс для оплати. Саме там буде позначка «розстрочка».
 
Давайте подивимося скільки можуть коштувати квитки, якщо їх купувати відразу за повну вартість та в розстрочку. Чи не найпопулярнішим напрямком для українських туристів зараз є Стамбул. На сайті SkyUp Airlines квитки з Києва до цього турецького міста та у зворотній бік можна придбати за €107. Це вартість при купівлі відразу. Проте, якщо ви хочете придбати квитки у розстрочку, наприклад, на 12 місяців, то щомісяця вам треба буде сплачувати за них по €12. Загалом за рік це €144. Якщо ви виберете меншій період для розстрочки, наприклад, шість місяців, то щомісяця вам треба буде платити €21, а загальна вартість квитків становитиме €126.
 
 
Умови розстрочки
 
Таким чином можна придбати квитки до будь-якого напрямком SkyUp Airlines (і навіть сітібрейк). Наприклад, до сонячного Занзібару і назад можна злітати за €480. Це вартість квитків, якщо ви будете купувати їх відразу за повну вартість. Якщо виберете розстрочку на 6 місяців, то щомісяця вам треба буде сплачувати €94 (загальна вартість вийде €564). А за умовами річної розстрочки кожного місяця треба виплачувати €54 (загалом €648).
 
 АВІАКВИТКИ€107
Київ – Стамбул – Київ
 
 
Київ – Занзібар – Київ