На іноземних туристів не розповсюджуються обмеження під час комендантської години в Туреччині
.

 
   Багато українських туристів занепокоєні обмежувальними заходами, які запроваджує Туреччина для того, щоб стримати розповсюдження Covid-19. Мабуть, дехто навіть скорегував свої плани щодо відпочинку в цій південний країні. Проте, як виявилося, на іноземних мандрівників деякі правила не будуть розповсюджуватися.
 
 
На цих вихідних Туреччина запроваджує досить жорсткі обмежувальні заходи. Таким чином влада цієї країни хоче приборкати чи хоча б зменшити темпи розповсюдження Covid-19.
 
Як повідомляє Anadolu, в Туреччині на вихідних з 20-00 до 10-00 буде запроваджена комендантська година. Крім того, години роботи торгових центрів, ринків, перукарень будуть обмежені з 10.00 до 20.00. Кінотеатри будуть зачинені до кінця року. А кафе працюватимуть тільки на винос. Діяльність кав’ярень буде тимчасово припинена.
 
В таких умовах багатьох туристів насамперед турбує чи повинні вони дотримуватися комендантської години. Як повідомляє Офіс з питань культури та інформації Посольства Туреччини в Україні, іноземні громадяни, які тимчасово перебувають в Туреччині з туристичною метою, звільняються від обмежень щодо перебування на вулиці.
 
Крім того, ресторани та інші заклади харчування, які розташовані у готелях, можуть надавати послуги виключно для клієнтів, які в них проживають. У такому випадку впроваджені обмеження на них не розповсюджуються. Однак вони не можуть реалізовувати свою продукцію на виніс.
 
Також звільняються від загальних обмежень, запроваджених для закладів харчування, їдальні, ресторани, кафе тощо, які розташовані на території аеропортів. Проте за умови, якщо вони обслуговують виключно пасажирів та працівників транспортної галузі.
 
Крім того, якщо ви подорожуєте літаком, автобусом, поїздом, кораблем тощо та можете пред’явити квиток, код резервації і таке інше, то на вас також не будуть розповсюджуватися запроваджені обмеження.