В Дубаї відкривається найбільший фонтан у світі

   В Дубаї відкривається найбільший фонтан у світі. Ви ще встигаєте на урочисту церемонію відкриття
 
Якщо у вас на другу половину жовтня запланована відпустка, проте ще не вирішили де відпочити, радимо відвідати Дубай. Бо саме в ці дні там відбудеться приголомшливе відкриття найбільшого фонтану у світі.
 
Незважаючи на світову кризу, Дубай продовжує дивувати туристів. 22 жовтня в місті, на всесвітньо відомому штучному архіпелазі Palm Jumeirah, почне працювати найбільший фонтан у світі Palm Fountain. Як очікується, відповідний рекорд зафіксують для Книги рекордів Гіннеса.
 
Фонтан буде розташований на площі 14 тис. футів (більше 1300 кв. м) морської поверхні. Максимально він буде злітати вгору на 105 метрів. Крім того, фонтан оживатиме завдяки більш ніж 3000 світлодіодних ламп.
 
 
 
Як повідомляє Time Out Dubai, це буде єдиний різнокольоровий фонтан в Дубаї, де будуть проходити 20 різних шоу. Проте щоденно показуватимуть тільки п’ять з них з 19:00 до опівночі. Кожне з них триватиме три хвилини і повторюватиметься кожні 30 хвилин.
 
Palm Fountain – це ще одне неймовірне доповнення до списку всесвітньо відомих пам’яток Дубаю, який, безсумнівно, приверне увагу мешканців і гостей міста, – сказав генеральний директор Dubai Festivals and Retail Establishment Ахмед Аль Хаджа. – Його запуск ще більше зміцнює статус міста як обов’язкового місця для відвідування, де гості з усього світу можуть насолодитися кращими видовищами і звуками, а також неперевершеними торговими і туристичними місцями.
 
У день відкриття, 22 жовтня, тут можна буде насолодитися різноманітними розвагами, виступатимуть ді-джеї, будуть запускати феєрверки і багато іншого. Перше офіційне шоу відбудеться о 20:00.