Про компанію

 
Компанія TravelTime на ринку туристичних послуг з 2008 року та пропонує клієнтам якісні тури за найвигіднішими цінами по всьому світу! Ваш відпочинок – це наша робота!
 
Ми постійно розширюємо спектр наших послуг та удосконалюємо їх якість. Нашими основними напрямками є країни та курорти ближнього та далекого зарубіжжя: Туреччина, Єгипет, Об'єднані Арабські Емірати, Греція, Болгарія, Хорватія, Чорногорія, Туніс, Таїланд та багато інших.
 
Наші авіакаси здійснюють підбір найкращих варіантів перельотів за мінімально доступними тарифами. Ми допоможемо в оформленні та отриманні віз для відвідування візових країн, підберемо та забронюємо готелі у будь-якій точці світу.
 
Співробітниками агентства "TravelTime" є професіонали туристичної галузі, які мають спеціалізовану освіту в даній галузі, практичні навички та вміння.
 
У нашій роботі головне – індивідуальний підхід до кожного клієнта!
 
Ми любимо свою роботу та допоможемо Вам вибрати тур відповідно до Ваших можливостей.
 
Ми працюємо лише з відомими та надійними туроператорами. Величезний досвід, накопичений нами під час роботи в туризмі, дозволяє підбирати найоптимальніші маршрути з огляду на всі ваші вимоги. Зверніться до нас і переконайтесь самі!
 
Ласкаво просимо у світ подорожей, у світ, який ми створюємо разом із Вами!