Відкривається новий грандіозний Діснейленд

У червні в Шанхаї відкриється перший на території континентального Китаю парк розваг Діснейленд. Він розташований в районі Пудун (Pudong), за 20 кілометрів від міжнародного аеропорту. Відкриття парку святкуватиметься протягом трьох днів – творці Діснейленду запланували грандіозне шоу.
 
Діснейленд складатиметься з шести частин - Острів Пригод, Фантазійні Сади (центральна частина парку являє собою сім садів у китайському стилі, з тваринами зодіакального китайського календаря та популярними героями диснеївських мультфільмів), Проспект Міккі, де відвідувачі зможуть обнятися та сфотографуватися на згадку Діснея, Країна Майбутнього, Печера Скарбів та Країна Фантазій. У центрі буде Замок Сплячої Красуні - найвищий з усіх замків Діснея. Гостям представиться унікальна можливість насолодитися незліченною кількістю захоплюючих атракціонів та ефектних видовищ – більшість із них раніше не демонструвалися у Діснейлендах.
 
Поруч із тематичним парком розташовані готелі The Shanghai Disneyland Hotel та Toy Story Hotel. The Shanghai Disneyland Hotel - готель на 420 номерів у стилі модерн, оповитий магією чарівного світу Дісней, а на будівництво Toy Story Hotel на 800 номерів готельєрів надихнув мультфільм "Історія Іграшок".
 
Біля входу в парк розташований торгово-розважальний район Disneytown, де туристи зможуть зробити покупки, пообідати в ресторанах європейської та азіатської кухні та розважитися. Тут знаходиться також Walt Disney Grand Theatre, де відбудеться світова прем'єра хіта Бродвею "Король Лев" (китайська постановка мюзиклу), і всім гостям парку буде можливість придбати унікальну сувенірну продукцію в The World of Disney Store.
 
Частиною Діснейленду стане і Wishing Star Park площею 40 га для любителів спокійного відпочинку, де можна буде перевести дух, сидячи біля блискучого озера в тіні дерев.
 

Шанхайський Діснейленд стане унікальним парком розваг світового рівня, що поєднує найкращі традиції мультиплікації Уолта Діснея та китайську самобутність, стверджує президент компанії Walt Disney Роберт Айгер. "Парк допоможе відвідувачам познайомитися не тільки з казками Діснея, але й отримати уявлення про багату культуру Китаю, а також продемонструє найкращі творчі та передові ідеї та розробки компанії Walt Disney. Ми з нетерпінням чекаємо на момент, коли зможемо показати парк усьому світу", - заявив він. Вартість квитків до Діснейленду складе від 300 до 500 юанів (від $45 до $75) - це дешевше ніж в аналогічному парку в Гонконгу.