Eurostar розповів про дивні звички туристів

Компанія Eurostar, яка займається високошвидкісними залізничними пасажирськими перевезеннями, провела опитування серед пасажирів і розповіла про найдивніші звички мандрівників. Як повідомляє The Daily Mail, туристи часто беруть у дорогу чайні пакетики, чайники, капці та ковдри.
 
З'ясувалося, що найчастіше мандрівники беруть із собою набагато більше речей, ніж їм потрібні у поїздках. Половина респондентів із Великобританії бере із собою з дому чайні пакетики (серед французів таких третина опитаних), а кожен п'ятий кладе у багаж чайник.
 
Опитані зазначали, що їм дуже важливим є комфортний відпочинок у поїздках, тому понад третину мандрівників (36 відсотків) беруть із собою домашні капці, 23 відсотки не можуть обійтися без подушки з дому, а 15 відсотків — без ковдри. Третина чоловіків зізналися, що беруть із дому фен.
 
Трапляються й незвичайні речі — працівники Eurostar зазначили, що помічали у багажі у мандрівників обладунки, олімпійський факел, мікрохвильову піч.
 
Згідно з опитуванням, для мандрівників віком від 25 до 34 років важливо залишатися на зв'язку або мати можливість для розваг у тривалих поїздках (що тривають не менше тижня), тому вони беруть із собою не менше шести гаджетів.
 
Крім того, 21 відсоток опитаних туристів вважають за краще одягати на себе в поїздку найважчий одяг, щоб уникати переваги багажу.
 
У ході дослідження опитали тисячу клієнтів компанії.