Rixos Sharm El Sheikh стає готелем "лише для дорослих"

 
1 жовтня 2020 року готель Rixos Sharm El Sheikh, відомий як одне з найромантичніших місць узбережжя Червоного моря, змінює свою концепцію та перетворюється на готель «тільки для дорослих».
 
У готелях для дорослих панує невимушена атмосфера, де можна насолодитися спілкуванням один з одним або в компанії. Оскільки готелі орієнтовані виключно на дорослих, гості отримують не лише асортименти високої кухні, але й усі розваги, які орієнтовані на цю вікову аудиторію. Тиша і спокій, розкішні зручності та широкий спектр заходів з урахуванням побажань гостей – все це створює незабутню подорож, яку хочеться повторити…
 
Що нового чекає гостей у готелі:
 
Детокс бар, куточок для закоханих та лаундж зона з сигарами та вином.
Гозелме, айран та колоритні традиційні сніданки.
Ресторан з кухнею далекого сходу.
 
Розваги:
 
Феєрична розважальна програма з різноманітними фестивалями та змаганнями.
Клуб з комп'ютерними іграми і Selfie зони.
Басейни з активними та тихими зонами, романтична зона, де, до речі, можна повісити замочок закоханих на згадку.
 
 
Концепція готелю лише для дорослих – це ідеальне рішення для весільної подорожі, святкування річниці весілля або просто відпустки далеко від дітей.
 
У сезоні 2020 Ріксоси в Шарм-ель-Шейху пропонують концепцію "Живи в одному готелі - насолоджуйся перевагами двох", в рамках якої всі 16 а-ля-карт ресторанів Rixos Sharm El Sheikh та Rixos Premium Seagate доступні гостям обох готелів. 7 басейнів Rixos Sharm El Sheikh пропонують постояльцям поринути у прохолодну воду. Готелі Rixos Egypt організовують безкоштовний трансфер та доступ до всіх атракціонів водного раю в парку Rixos Aquaventure, площа комплексу 20 000 кв.м, працює фуд-корт та 2 бари.
 
Анонсуючи зміни, Еркан Йілдрім, керуючий директор Rixos Egypt, сказав: «Ми раді поділитися з нашими шановними гостями новиною про зміну концепції готелю. Ми постаралися організувати перехід максимально швидко, щоб якнайшвидше дати нашим гостям можливість насолодитися всією красою відокремленого відпочинку, вільного від приємних, але стомлюючих клопотів з дітьми. Наша мета - вийти за рамки нагороди, отриманої від TripAdvisor як найкращий готель "все включено" в Єгипті та на Близькому Сході. Ми хочемо рости та пропонувати нові послуги».
 
В той же час, Rixos Premium Seagate, другий готель мережі в Шарм-ель-Шейху, продовжить зустрічати сім'ї з дітьми, пропонуючи їм комфортний, цікавий та різноманітний відпочинок.