Анталья відкриває готель для веганів

У турецькій Анталії з'явився перший у країні готель для веганів. На гостей тут чекають, починаючи з березня 2019 року. Про це пише Vegan News. Готель називається Vegan Lodge. Він знаходиться в районі античного міста Олімпос поблизу популярного курорту Анталія. У готелі 34 номери. На території є тренажерний зал, зал для йоги, 2 басейни. Неподалік від готелю знаходиться пляж. Крім вищезгаданих послуг, постояльцям запропонують заняття фітнесом та кулінарні майстер-класи.
Гостям готелю запропонують 100% рослинне меню зі стравами середземноморської кухні, включаючи фалафель, макарони, домашні бургери та булочки із зерном на обід, а також салати, випічку та гарячі закуски на сніданок. Всі матеріали, з яких побудований готель, а також туалетні приналежності, засоби для чищення і текстиль виготовлені з екологічних матеріалів. Більше того, готель використовує сонячну енергію для нагрівання води та всіх кімнат. У Vegan Lodge мають намір самостійно і без хімікатів вирощувати овочі та фрукти, які потім подаватимуться гостям готелю. Садові та інші органічні відходи тут перетворять на органічний компост, який згодом використовують як добрива. За словами власника готелю Емре Ділека, веганам часто доводиться нелегко у подорожах іноземними країнами. У Vegan Lodge їм покажуть, що відпочивати комфортно, екологічно та у повній відповідності до принципів веганства, цілком можливо. Вартість проживання починається від 500 турецьких лір (близько 2600 грн.) у ніч за двох.
Число готелів для веганів зростає по всьому світу. Найкращі готелі веган-філософії в Європі знаходяться у Німеччині. Серед них Bio Vitalhotel Falkenhof на баварському курорті Бад-Фюссінг, Essentis Biohotel на околиці Берліна, Hotel ZugSpitze у німецькому місті Лауенбург та Hotel Arcotel Rubin у Гамбурзі.