Австралія: Scenic створить розкішну яхту з вертольотом та субмариною

Австралійська туристична компанія Scenic створить мега-яхту з каютами класу «сьют», в яких зможуть розміститися 228 пасажирів, обладнану двома гелікоптерами та субмариною. Новий корабель буде здійснювати круїзи по всьому світу, включаючи Арктику та Антарктику.
 
Scenic Eclipse - розкішний корабель, який вийде в плавання в 2018 році, матиме у своєму розпорядженні каюти виключно класу «сьют». Кожна каюта буде оснащена балконом, а площа сьютів варіюватиметься від мінімальної - 32 кв. метра до двоспального сьюта - Owners' Suite площею 233 кв. Кожну каюту обслуговуватиме дворецький.
 
На яхті працюватимуть 6 ресторанів, що пропонують страви з французької, італійської та пан-азіатської кухонь. Гості зможуть купатися в басейні з розсувним дахом, вода в якому підігріватиметься; дивитися шоу-програми в театрі, і відвідувати спа-центр, тренажерний зал і студію пілатес.
 
Яхта матиме подвійний корпус льодового класу 1А, що дасть кораблю можливість здійснювати круїзи північними та південними морями, включаючи протоку Дрейка в Антарктиці.
 
При поході по приполярним морям кількість пасажирів буде знижено до 200, щоб дати туристам можливість висадитися на берег усім разом, що буде можливо тільки на човнах Zodiacs, а в Антарктиці на берег висаджуватимуться не більше 100 одночасно.