Близько 700 готелів Єгипту отримали сертифікати здоров’я і безпеки

 
  Єгипет потроху відновлює роботу своїх готелів. За останній час 20 з них отримали сертифікати здоров’я і безпеки. У українських туристів збільшується кількість варіантів для зимового відпочинку.
 
Вже 687 готелів по всьому Єгипту отримали сертифікати здоров’я і безпеки. Вони необхідні для відновлення роботи. Про це повідомляє видання Daily News Egypt з посиланням на Міністерство туризму і старожитностей Єгипту.
 
Сертифікати затверджені цим відомством, а також Міністерством охорони здоров’я і народонаселення та Єгипетською асоціацією готелів (EHA).
 
Вони надаються готелям після їх перевірки інспекційними групами на відповідність усім правилам безпеки, встановленим Міністерством охорони здоров’я.
 
За останні два тижні 20 готелів отримали ці сертифікати, повідомив помічник міністра туризму та старожитностей з нагляду за готельними та туристичними закладами Абдель Фаттах Аль-Ассі.
 
 
Нагадаємо, в березні Єгипет припинив обслуговувати міжнародні рейси заради стримування поширення Covid-19. В’їзний туризм відновився лише 1 липня в трьох провінціях – Червоне море, Південний Синай і Матрух.
 
Туристична діяльність в Луксорі і Асуані стартувала на початку вересня. А з 1 жовтня відновили роботу плавучі готелі.
 
Сертифікати були запроваджені відповідно до міжнародних рекомендацій у сфері охорони здоров’я, сформульованими Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) та Міністерством охорони здоров’я і народонаселення Єгипту.