Чорногорія запропонує відпочинок у колишньому концтаборі

Уряд Чорногорії дав "зелене світло" проекту з перетворення колишнього концентраційного табору Другої світової війни на розкішний пляжний курорт із нічним клубом, спа та ресторанами.
 
Мета проекту – перетворити скелястий острів на курорт для заможних клієнтів, реконструюючи розташовану на ньому фортецю в будинок відпочинку з басейном, пальмами, VIP-зоною, рестораном просто неба, пляжним клубом, пристанню для суперяхт і танцполом для вечірок.
 
Розташований поблизу кордону Чорногорії та Хорватії острів круглої форми, також відомий як Ластівця (острів Ластівки), знаходиться в Адріатичному морі біля входу в Которську затоку. Головним об'єктом острова є фортеця, побудована в 1853 тоді ще Австро-Угорською імперією з метою захисту від морських атак.
 
Зараз острів безлюдний, фортеця не використовується. Проте, в його історії є похмурий період, коли фортецю перетворили на концентраційний табір та утримували там понад 2000 людей, повідомляє Daily Mail.
 
Рішення влади щодо створення на острові курорту було гнівно зустрінуте сім'ями тих, хто був ув'язнений на острові Мамула в період його окупації італійськими військами, якими керував фашистський лідер Беніто Муссоліні.
 

Проте план схвалений, а влада Чорногорії зазначає, що 15-мільйонний проект створить 200 робочих місць.