День усіх закоханих у романтичному Ордіно

Наближається День святого Валентина — найромантичніше свято на рік. Вже цієї неділі весь світ освідчуватиметься в любові. Якщо найближчі вихідні застануть вас в Андоррі, то найкраще місце для святкування — місто Ордіно, яке вважається найромантичнішим місцем у країні.
 
Ордіно, що всього в 22 км від столиці Андорри, - це середньовічні церкви, чисте гірське повітря, ресторанчики, що пропонують чудові страви місцевої кухні, романтичні краєвиди та цікаві пам'ятки. Наприклад, прямо в центрі міста ви можете відвідати Каза д'Арень-Пландоліт. Це стара андоррська родова садиба, яка в цілості і безпеці дійшла до наших днів. Будівля була побудована в XVII столітті, але потім неодноразово зазнавала численних змін. У музеї ви начебто перенесетеся в минуле. Тут збереглася маса найрізноманітніших предметів, що колись належали родині Каза д'Арень-Пландоліт, єдиній у князівстві, яка володіла дворянським титулом.
 
Ще одне місце, варте уваги туристів, млин і тартак Кал-Пал – яскравий приклад того, чим у минулому займалися жителі долини Ордіно. Будівля належить до кінця XVI та початку XVII століть. Виробництво працювало до 60-х років минулого століття. У 1996 році тут відкрився пізнавальний центр, де можна побачити оригінальні відреставровані деталі старих механізмів.