Для в'їзду до Таїланду потрібно мати 600$

У Таїланді різко зросла кількість іноземних туристів-бепекерів, які збирають гроші прямо на вулиці на продовження подорожі або на квиток додому. У тайських містах все частіше можна зустріти молодих людей європейського вигляду, що сидять на тротуарі з табличками "Збираю на рафтинг", "Я подорожую Азією без грошей, будь ласка, підтримайте мою поїздку" і т.д. Деякі з них намагаються продавати листівки та інші дешеві товари.
 
Це явище не подобається ні місцевій владі, ні місцевим жителям. "Вони не потребують насправді, а просто просять оплатити їхню відпустку з нашої кишені. Чому б їм не продати свої айфони?", - кажуть тайці у соцмережах.
 
В рамках боротьби з жебраками, імміграційна влада посилила контроль на в'їзді в країну, перевіряючи, скільки коштів ввозять із собою туристи. У зв'язку з цим Туристична організація Таїланду (ТАТ) випустила пам'ятку, в якій йдеться про те, що кожен гість країни повинен мати закордонний паспорт, що діє як мінімум шість місяців, зворотний квиток і готівка, що підтверджує платоспроможність туриста.
 
Вимога щодо коштів на поїздку прописана в Законі про імміграцію, який діє з 1979 року, нагадують "Новини Таїланду". Наразі влада має намір зробити так, щоб воно неухильно дотримувалося, і туристам не доводилося випрошувати гроші на вулицях.
 
Власник туристичної візи, що в'їжджає на територію Таїланду, повинен мати щонайменше 20 тисяч бат ($600) на персону або еквівалент цієї суми в іншій валюті. На сім'ю потрібно мати 40 тисяч бат ($1200) чи еквівалент в іншій валюті.
 
Якщо турист планує подавати заявку на візу після прибуття, він повинен мати в своєму розпорядженні суму від 10 тисяч бат на персону ($300) або 20 тисяч бат на сім'ю. Важливо знати, що йдеться саме про суму готівкою на момент прибуття до Таїланду. Гроші на банківських картах, у тому числі витяги з банків, не враховуються працівниками імміграційних служб.
 
Імміграційні служби, незалежно від місця перетину кордону Таїланду, проводитимуть вибіркові перевірки, тому ТАТ рекомендує мандрівникам бути підготовленими. Якщо турист не може довести, що має у своєму розпорядженні кошти на відпочинок в Таїланді, то офіцери служби імміграції будуть розглядати кожен конкретний випадок і приймати рішення, дозволяти в'їзд чи ні.
 
Після того, як турист отримав дозвіл на в'їзд та пройшов імміграційний контроль, жодних випадкових перевірок більше не проводиться.