Франція: Площа Опера стане пішохідною

Паризька мерія хоче зробити пішохідною площу Опери.
 
Паризький чиновник запропонував повністю реконструювати площу та сусідні вулиці. Пропозиція отримала широку підтримку як правих, і лівих.
 
Джонотан Сорель із IX округу Парижа запропонував «звільнити Оперу та віддати її парижанам». Більш детально, його ідея полягає в облаштуванні на площі пішохідної зони та її озелененні. На сьогоднішній момент площа, прилегла до знаменитої Опери Гарньє, у багатьох жителів асоціюється із пробками.
 
Пропозиція була одностайно підтримана на раді округу. Політики відзначають, що площа Опери – це небезпечна ділянка дороги, хаотичні міські джунглі, які часом стають справжньою смугою перешкод для пішоходів і велосипедистів.
 
У свою чергу мерія IX округу пообіцяла внести відповідні пункти у свою програму під час кампанії муніципалітетів, а саме часткове звільнення від машин площі та встановлення басейну перед сходинками Опери.
 
Представники IX округу вже замовили у архітекторів приблизний план того, як виглядатиме в майбутньому площа Опери. Як пише видання Le Figaro, представлені ескізи схожі на проект модернізації та озеленення кварталу Монпарнас