Де найбільша гірськолижна зона?

Об'єднання австрійських лижних курортів Заальбах-Хінтерглем, Леоганг і Фібербрунн призвело до створення найбільшої в країні зони катання на лижах та сноубордах із загальною довжиною трас понад 270 км, повідомили в управлінні з туризму землі Тіроль.
 
«Переговори про створення нової об'єднаної зони катання велися між курортами близько 10 років. "Заальбах, Хінтерглем і Леоганг разом пропонують понад 200 км. Нова об'єднана зона катання налічує понад 270 км трас і 70 підйомників, і на сьогодні вона стала найбільшою у всій Австрії та однією з найбільших у світі", - розповів відповідальний за ринок України управління з туризму Тіроля Флоріан Кар.
 
Новий підйомник, що одержав назву TyrolS, відкрився в грудні, перед початком зимового сезону 2015-2016 років. Він оснащений 10-місними кабінами-гондолами з сидіннями, що підігріваються, і побудований австрійською компанією Doppelmayr.
 
За словами Ф.Кара, від об'єднання виграють усі курорти, а також туристи. "Фібербрунн завжди був популярним курортом у любителів позатрасового катання. Завдяки будівництву нових підйомників лижники, які приїжджають у Заальбах, Хінтерглем і Леоганг, отримають чудові можливості для фрірайду. У той же час, туристи, що зупинилися у Фібербрунні, тепер мають доступ до значно більшої кількості трас. ", - сказав він.
 
Проект створення зв'язки між курортами отримав назву "TyrolS – дві землі, один підйомник".
 
Вартість скі-пасу для об'єднаної зони катання чотирьох курортів на шість днів з 19 грудня по 18 березня становить 245 євро для дорослих та 122 для дітей молодше 16 років.