Гірськолижний курорт Ерджієс став першим у світі курортом, який отримав сертифікат Safe Ski Resort.

 
  Два місяці міжнародна організація Bureau Veritas (лідер з надання послуг тестування, інспекції та сертифікації) перевіряла лижний центр, кафе, ресторани, ринки та пункти прокату на дотримання всіх правил роботи за умов пандемії.
 
У результаті Ерджієс визнаний безпечним гірськолижним курортом. Усі готелі на горі були відкриті після отримання сертифікатів Safe Tourism та готові приймати туристів з урахуванням усіх встановлених правил. Кафе, ресторани та ринки отримали сертифікат «здорового бізнесу», а в пунктах прокату лиж встановлена ​​система знезараження ультрафіолетом.
 
Отримання сертифіката Safe Ski Resort від Bureau Veritas – свідчення того, що на курорті Ерджіес дотримуються високих санітарно-гігієнічних вимог та норм, завдяки чому гості можуть бути впевнені у своїй абсолютній безпеці.
 
Ерджієс – молодий сучасний універсальний курорт Туреччини, географічне розташування якого дозволяє займатися зимовими видами спорту 150 днів на рік. Він оснащений за останнім словом техніки, має понад 100 км лижних трас різного рівня, 18 підйомників та 154 снігові гармати, розвинену apres-ski інфраструктуру.
 
У зимовому сезоні 2020-2021 це один із найзатребуваніших курортів для українських туристів, які можуть дістатися туди на чартерних рейсах із 4 міст України, покататися на лижах, з'їздити до Каппадокії та просто насолодитися відпочинком у безпечному для здоров'я місці!