Китай: Приз за терпіння – персональний літак

У понеділок майже 100 000 людей застрягли на залізничній станції в Гуанчжоу через несприятливі погодні умови. Авіарейси були затримані, і в результаті безліч людей, втомившись чекати, міняли квитки і летіли манівцями. І хто міг би повірити, що в подібній ситуації можна подорожувати з комфортом? Але одній мандрівниці на ім'я Чжан, неймовірно пощастило - до її послуг було надано цілий літак.
 
Рейс авіакомпанії China Southern, який вилітав з Вуханя до Гуанчжоу, спочатку був заповнений під зав'язку, але коли пасажирам почали повідомляти про те, що рейс затримується, пасажири почали відмовлятися від польоту. Через 10 годин, коли літак таки вилетів із Вуханя, на борт Boeing 737-700 на 137 пасажирів, піднялася лише одна туристка, пише Еmirates 24/7.
 
Чжан виклала в китайській соцмережі своє фото на тлі порожнього авіасалону, повідомивши, що летить як "tuhao" (нувориш).
 
До речі, один із коментаторів знайшов у цьому негативні сторони, написавши: «І навіть у такій ситуації вони не запропонували вам перейти до салону іншого класу?».