Назвали найкрасивішу у світі країну

Читачі серії путівників Rough Guide визначили найкрасивішу у світі країну, якою стала Шотландія. В опитуванні Шотландія обійшла Канаду, що посіла друге місце, повідомляє британське видання The Independent. «Хто може заперечувати, що ці дикі пляжі, глибокі озера та скелясті замки – одні з найпрекрасніших пам'яток у світі?», – йдеться у публікації.
 
До рейтингу також увійшли Нова Зеландія, Фінляндія, Норвегія та ПАР. Англія посіла сьоме місце, Уельсу читачі віддали 10-й рядок. Шотландські туроператори вважають, що результати опитування залучать до країни більше туристів. «Ми дуже раді, що Шотландія здобула цю чудову нагороду від читачів Rough Guide. Але такі результати не стануть сюрпризом для всіх, хто вже побував у нашій країні», – заявив виконавчий директор національної туристичної організації Шотландії VisitScotland Малкольм Ругхед.
 
За його словами, у Шотландії всі мандрівники мають особливе відчуття, яке більше не можна відчути ніде у світі. В той же час і гостей, і місцевих закликають поважати природу Шотландії, щоб краса країни збереглася для багатьох поколінь.