Нова прикраса Дубаю – найбільше у світі колесо огляду

 
 Дубай намагається привабити якомога більше туристів з різних країн. Лише нещодавно там відкрився найбільшій фонтан у світі. Проте цього виявилося замало.
 
Незабаром в Дубаю відкриється найбільше в світі колесо огляду Ain Dubai, яке піднімається над містом на висоту 250 метрів.
 
Воно стане ще однією блискучою туристичною атракцією в Об’єднаних Арабських Еміратах. Планується, що колесо запрацює для любителів гострих відчуттів в наступному році.
 
Як розповідає yahoo!sports, відвідувачі колеса зможуть розраховувати на приголомшливий панорамний вид на знаменитий небокрай Дубаю.
 
Гігантське колесо майже вдвічі перевищує висоту свого британського аналога London Eye, яке піднімається над містом на 135 метрів.
 
Також Ain Dubai приблизно на 25% важче за Ейфелеву вежу. Колесо огляду важить 9 тис. тон, а паризька атракція – 7,3 тис. тон.
 
Ain Dubai, або Dubai Eye, складається з 48 капсул із загальною місткістю 1400 осіб. Це вдвічі більше, ніж у London Eye, яке може вмістити 800 людей. Крім того, в Ain Dubai є шість додаткових VIP-капсул з приватним баром, де зможуть знаходитися до 40 осіб.
 
Ain Dubai розташований на новому острові Дубаю Bluewaters, до якого можна дістатися з популярної Dubai Marina.
 
Нове колесо огляду – не єдина атракція, яка може привабити туристів до Дубаю в складні туристичні часи. Наприклад, мандрівники можуть тут ще побачити найбільший фонтан у світі.