Один з найкрасивіших пляжів Туреччини заборонено відвідувати після 10-ї вечора

Один з найкрасивіших пляжів Туреччини – Олімпос, розташований у 40 км. від Кемера віднедавна заборонено відвідувати після 22:00.
 
Місцева влада заборонила туристам з'являтися на місцевих пляжах після десятої години вечора через неналежну поведінку гостей Туреччини на пляжі. Неодноразово були помічені багаття, які могли завдати значної шкоди культурним та історичним пам'яткам поселення. Руїни стародавнього Олімпосу є Національним парком. Це улюблене місце вільного відпочинку молодих людей з усього світу, яке відвідують сім'ї з дітьми, а також організовані екскурсійні групи.
 
Проте гучні компанії регулярно ігнорують заборону та продовжують розважатися на території пляжів вже глибоко за північ. Туристи вважають, що заплатили за відпочинок, тому мають повне право насолоджуватися перебуванням у країні найбільш сприятливим для себе чином.
 
Співробітники місцевої поліції безупинно продовжують патрулювати пляжі. Вони у поважній словесній формі просять галасливих мандрівників залишити заборонену зону для розваг після десятої вечора. Однак це не допомагає і поліцейські вже подумують застосувати суворіші заходи, але, в свою чергу, бояться спровокувати масовий виїзд туристів з міста. Варто зазначити, що пляж доступний для відвідувачів вже з п'ятої ранку.
 
Раніше в Олімпосі було ще одне табу, яке заважало повноцінно відпочивати тусовникам. Зовсім недавно влада міста заборонила проводити вечірки та дискотеки після 12 години ночі. Таке розпорядження виникло не без причини. Велика кількість приїжджих, яких не приваблює нічне життя, стали скаржитися на постійний гуркіт, музику і крики.
 

Можливо, що подібне рішення може здатися багатьом відпочиваючим недоречним, оскільки Туреччина славиться насиченими нічними розважальними програмами. Проте місцева влада вважає, що указ щодо пляжів та дискотек піде лише на користь туристам. Якщо дотримуватися певних заходів безпеки, можна вберегти себе від небажаних подій.