Поблизу пірамід в передмісті Каїра відкрився ресторан. Неймовірний краєвид гарантовано!

 
  Якщо ви колекціонуєте власні світлини з прекрасними краєвидами, цей ресторан повинен бути включений до вашого списку місць обов’язкових до відвідування. Новий ресторан поблизу Каїра під відкритим небом пропонує надзвичайно ексклюзивну панораму. Звідти можна розглянути одне з семи чудес світу.
 
 
   Відтепер найбільш відомі історичні пам’ятки світу – піраміди і сфінкс на плато Гіза в передмісті Каїра – можна буде розглядати в затишній атмосфері. Кілька днів тому поблизу них був відкритий новий ресторан 9 Pyramids Lounge. Він займає площу 1341 кв. м. Його відвідувачі можуть споглядати піраміди Гізи, не встаючи з-за столу.
 
    Одна з проблем, з якою завжди стикаються [туристи на плато], полягає в тому, що люди скаржаться, що немає спеціальних послуг для туристів поруч, що немає кав’ярні, ресторану, нічого, що можна було б запропонувати відвідувачам, – пояснив Reuters необхідність відкриття закладу генеральний секретар Вищої ради старожитностей Єгипту Мостафа Вазірі.
 
Ресторан побудований з конструкцій, які легко монтуються. Завдяки цьому старожитності на плато не будуть пошкоджені.
 
Крім того, там також з’явиться парк нових екологічно чистих автобусів, які будуть возити туристів по плато.
 
Ці зміни є частиною зусиль єгипетської влади з розвитку ключових туристичних об’єктів в країні. У наступному році повинен відкритися Великий Єгипетський музей, який стане найбільшим археологічним музеєм в світі.