Правила перевірки видачі віз для в'їзду до США посилені.

​Правила перевірки видачі віз для в'їзду до США посилено рішенням адміністрації американського президента Дональда Трампа.
 
Нові анкети для перевірки потенційних гостей США схвалили 23 травня Управління з питань менеджменту та бюджету, незважаючи на критику з боку низки посадових осіб зі сфери освіти та академічних груп у період громадського обговорення.
 
Уточнюється, що для отримання візи передбачено оновлену анкету, до якої з'явилися пункти, які були відсутні. Здобувачеві візи доведеться вказати свої ніки в соцмережах.
 
Крім того, у претендентів будуть запитувати номери їхніх попередніх закордонних паспортів. Також висувається вимога викласти біографію за 15 років, у тому числі місця роботи та країни, в яких людина побувала.
 
Крім того, потрібно буде вказати адреси електронної пошти та номери телефонів, якими людина користувалася протягом останніх п'яти років.
 
Втім, відповідати на запитання не обов'язково, але без відповідей на них людина ризикує не одержати візу або дуже довго чекати на неї.
 
На початку лютого американський міністр внутрішньої безпеки Джон Келлі заявив, що охочому отримати візу для в'їзду до США може бути пред'явлена ​​вимога надати пароль від свого облікового запису в соціальній мережі.
 
За словами Келлі, перш за все йдеться про громадян Ірану, Іраку, Сомалі, Лівії, Ємену та Сирії.