Прокат авто – зручна та затребувана послуга для різноманітних потреб

Прокат авто – удобная и востребованная услуга для различных нужд
Прокат автомобіля – популярна послуга. Орендована машина може стати в нагоді для організації ділових поїздок або святкових заходів, туристичної подорожі, романтичного побачення, проведення тест-драйву цікавої моделі авто і т.д.
Автомобіль є невід'ємною частиною життя сучасної людини, якій протягом дня необхідно встигнути вирішити багато питань та впоратися з невідкладними справами. Але не кожен громадянин має можливість придбати особистий транспортний засіб, а ті, хто є щасливим його власником, у певний момент можуть тимчасово втратити машину у зв'язку з необхідністю проведення термінового ремонту. У цих та багатьох інших аналогічних ситуаціях рятує популярна послуга – прокат автомобілів.
Що потрібно для оренди транспортного засобу?
 
Сучасні автомобільні компанії надають таку послугу як прокат машин. Багато клієнтів, які віддають перевагу якісному транспорту та хорошому сервісу, вибирають оренду авто в SIXT подобово. Фірма пропонує найвигідніші умови співпраці. Принцип її роботи аналогічний до сервісу, доступного в багатьох інших організаціях, що мають схожу спеціалізацію.
Щоб орендувати потрібний транспорт, необхідно попередньо його забронювати. На сайтах компаній є спеціальний розділ резервації, за допомогою якого зручно здійснювати цю операцію. Також для бронювання можна звернутися до оператора call-центру.
Пакет необхідних документів стандартний і включає: паспорт, ідентифікаційний код, права водія (з даними, прописаними латиницею). Скористатися орендою мають право громадяни, яким на момент надання послуги виповнився 21 рік, які мають загальний стаж водія не менше двох років.
Прокат авто та додаткові можливості
 
Багато компаній, у тому числі SIXT, для максимального комфорту клієнтів надають спектр додаткових послуг. До них входить користування дитячим автокріслом та навігаційною системою.
Деякі замовники вважають за краще брати напрокат машину з водієм. Ця послуга оплачується окремо. Також доступна оренда транспортного засобу, який має ліміт пробігу. Якщо скористатися машиною необхідно вночі або святковий день, вартість її прокату автоматично збільшується.
Зручним видом сервісу, який вибирає багато клієнтів, є можливість повернення орендованої машини в будь-якому місті України.