Найбільший гастрономічний парк відкриють в Італії

Самый большой гастрономический парк откроют в Италии
Найбільший у світі тематичний парк розваг, присвячений їжі, з'явиться в Італії. Про це пише Bologna Today. У Болоньї 15 листопада відкриється гастрономічний парк FICO - Fabbrica Italiana Contadina (дослівно "італійська селянська фабрика").
На 10 гектарах розташуються представники 40 фермерських господарств та підприємств, понад 40 місць для дегустації їжі, бари, ринки та магазини. Крім того, кілька гектарів парку відведено під поля, пасовища та загони для худоби. Тут буде представлено близько 2 000 сортів культурних рослин та понад 200 голів свійських тварин. FICO стане найбільшим тематичним парком, присвяченим їжі, не лише в Італії, а й у всьому світі.
За словами організаторів парку, відвідувачі «італійської селянської фабрики» зможуть поєднати приємне з корисним: розважитися та дізнатися багато нового про місцеву кухню. Усім бажаючим нададуть можливість простежити за виробництвом продуктів з риби, м'яса, а також побачити, як виготовляють сир, олію, пиво та солодощі. Для гостей парку щодня проходитиме близько 30 заходів та 50 тематичних уроків у спеціальних класах та навчальних приміщеннях.
На території FICO передбачені спортивні та дитячі зони, модульний конгрес-центр, театр та кінотеатр. Гастрономічний парк у Болоньї є черговим проектом мережі гастрономів Eataly. Вхід до парку буде вільним. Дістатися сюди можна буде спеціальними гібридними автобусами, які відходять від Центрального вокзалу кожні півгодини. Вартість проїзду туди і назад становитиме 7 євро.