Туристи тепер зможуть здійснювати віртуальні подорожі по Аланії

Міський муніципалітет відомого турецького курорту Аланія розробив сервіс для інтерактивного знайомства з містом. На офіційному сайті міста розміщено віртуальний онлайн тур Аланьє. 3D карта містить усі подробиці міських споруд, пам'яток історії та культури, а також курортних комплексів. Сервіс абсолютно безкоштовний, він призначений насамперед для туристів, щоб мандрівникам було простіше підшукувати оптимальні для них екскурсійні маршрути.
 
Разом з віртуальною панорамою міста, розробники програми створили віртуальні тури місцевими пам'ятками. Вже зараз побачила світ перша версія туру знаменитим історичним музеєм Аланьї. Віртуальний огляд дозволяє знайомитись із новітніми експозиціями численних музейних виставок. Для відвідування доступні відділи художнього мистецтва, а також оглядовий зал, де представлені моделі чоловічого та жіночого національного одягу Туреччини початку XX століття.
 
Роботи над панорамними оглядами ведуться постійно, онлайн подорожі містять найактуальнішу інформацію, 3D об'єкти постійно доповнюються та видозмінюються відповідно до реального стану справ у місті. Влада міста вірить, що панорамні web-огляди Аланії допоможуть значно підвищити туристичну привабливість цього курортного регіону.