В Анталії туристам запропонують екскурсію на підводному човні

В Анталії, вже цієї весни, готуються перші занурення туристичного підводного човна "Немо". У квітні 2016 року захоплюючі екскурсії проходитимуть навколо штучного рифу в гавані Alanya'da, яка є зручною базою для дайвінгу.
 
Протяжність підводного туристичного маршруту становитиме близько кілометра. Екскурсія обіцяє принести багато нових вражень. Штучний риф на основі затоплених літаків, машин та кораблів пропонує пасажирам ознайомитись із підводним світом у захоплюючому оформленні.
 
Занурення здійснюватимуться шість разів на добу і триватимуть від шістдесяти до дев'яноста хвилин. Підводний човен досить ємний, оскільки розрахований на сорок вісім пасажирів. Її довжина вісімнадцять метрів, а ширина чотири. Для безпеки туристів "Немо" йтиме під воду лише на п'ятдесят метрів. Корабель обладнаний усім необхідним, щоб кожен відвідувач міг відчути себе максимально комфортно.
 

Тепер Анталія може порадувати туристів не лише сонцем, морем, чарівними пляжами та традиційними розвагами, а ще й незабутніми екскурсіями у водах Середземного моря на човні "Немо".