В березні Сейшели відкриваються для туристів з негативним ПЛР-тестом

  Вже зараз на Сешельські острови можуть потрапити туристи, які, окрім негативного тесту на коронавірус, мають довідку про щеплення.
 
Як повідомляє Seychelles News Agency острівна країна поступово відкривається для туристів, проте протягом певного часу існуватиме ряд вимог для в’їзду.
 
На сьогоднішній день на Сейшели можуть потрапити мандрівники, яким пощастило вже провакцинуватися від нового коронавіруса, а додатково вони змушені надати негативний ПЛР-тест, який має бути зроблений не пізніше, ніж за 72 години перед прибуттям на острови.
 
 
Однак, вже починаючи з другої половини березня, уряд Сейшельских островів планує змінити правила в’їзду до країни, залишивши серед вимог лише негативний тест. Адже до цього часу на Сейшелах планують охопити щеплення близько 70% населення острівної країни, що, на думку урядовців, забезпечить достатній груповий імунітет її мешканцям.
 
Ми сподіваємося, що це відновить туризм на островах Мае, Праслен і Ла Діг і перш за все в маленьких локальних готелях, які зараз намагаються вижити. Також це дасть довгоочікуваний поштовх нашій економіці. – повідомив на прес-конференції міністр туризму Сейшельських островів Сильвестр Радигонде.
 
Вакцинація на островах почалася 5 днів тому і на даний час щеплення отримали 2000 людей. Для щеплення використовується препарат Sinopharm, а в плани уряду передбачають щеплення 44 тисяч мешканців Сейшел щомісяця.