В Дубаї відкривається найбільший фонтан у світі

 У Дубаї відкривається найбільший фонтан у світі. Ви ще встигаєте на урочисту церемонію відкриття
 
Якщо у вас на другу половину жовтня заплановано відпустку, але ще не вирішили десь відпочити, радимо відвідати Дубай. Адже саме в ці дні там відбудеться чудове відкриття найбільшого фонтану у світі.
 
Незважаючи на світову кризу, Дубай продовжує дивувати туристів. 22 жовтня у місті, на всесвітньо відомому штучному архіпелазі Palm Jumeirah, запрацює найбільший фонтан у світі Palm Fountain. Очікується, що відповідний рекорд зафіксують для Книги рекордів Гіннеса.
 
Фонтан буде розташований на площі 14 тис. футів (понад 1300 кв. м) морської поверхні. Максимально він злітатиме вгору на 105 метрів. Крім того, фонтан оживатиме завдяки більш ніж 3000 світлодіодним лампам.
 
 
 
Як повідомляє Time Out Dubai, це буде єдиний різнокольоровий фонтан у Дубаї, де проходитимуть 20 різних шоу. Проте щодня показуватимуть лише п'ять із них з 19:00 до опівночі. Кожна з них триватиме три хвилини і повторюватиметься кожні 30 хвилин.
 
Palm Fountain – це ще один неймовірний додаток до списку всесвітньо відомих визначних пам'яток Дубая, який, безсумнівно, приверне увагу мешканців та гостей міста, – сказав генеральний директор Dubai Festivals and Retail Establishment Ахмед Аль Хаджа. – Його запуск ще більше зміцнює статус міста як обов'язкового місця для відвідування, де гості з усього світу можуть насолодитися найкращими видовищами та звуками, а також неперевершеними торговими та туристичними місцями.
 
У день відкриття, 22 жовтня, тут можна буде насолодитися різноманітними розвагами, виступати ді-джеї, запускати феєрверки та багато іншого. Перше офіційне шоу відбудеться о 20:00.