В Емірати без візи можна і зі звичайним закордонним паспортом

Згідно з інформацією, озвученою Імміграційною службою ОАЕ, громадяни України, які є власниками як стандартних, так і біометричних закордонних паспортів, можуть отримувати візи після прибуття в Емірати безкоштовно. Дозвіл на перебування в країні дійсний 30 днів. Такою інформацією у різних словах діляться як авіакомпанії, які виконують регулярні рейси між Україною та ОАЕ, так і туроператори.
 
Це важливий момент, оскільки раніше повідомлялося про те, що безкоштовна віза після прильоту ставиться лише у біометричні паспорти. Хоча інформація від туристів, які отримали безкоштовну візу до звичайного паспорта, надходила чи не відразу після набуття чинності новими правилами. Проте туроператори закликали не ризикувати. Крім того, авіаперевізники теж не могли приймати на борт пасажирів, які прямували до Еміратів без візи і пред'являли звичайний закордонний паспорт для виїзду за кордон. Судячи з розсилок авіакомпаній, ця заборона була знята лише наприкінці минулого тижня.
 
Ще один приємний момент полягає в тому, що тепер практично всі туристи, що вирушають до Еміратів, можуть заощадити на вартості візи (близько 80 доларів).