У Німеччині відкрили автобан для велосипедів

Німецький уряд розпочав здійснення мрії будь-якого велосипедиста, відкривши першу 5-кілометрову ділянку велосипедної магістралі.
 
Її повна довжина становитиме 100 км. Німеччина відома на весь світ своїми автобанами – швидкісними автомагістралями, загальна довжина яких становить понад 12 000 км. Однак тепер можливість пересуватися між містами країни рівною дорогою без світлофорів з'явиться і у велосипедистів.
 
У Німеччині відкрито першу ділянку веломагістралі, яка зв'яже 10 західних міст країни, включаючи Дуйсбург, Бохум і Хамм, а також 4 університети, пролягаючи головним чином уздовж залізничних колій промислового Рурського регіону, що вийшли з експлуатації.
 
Як пише The Local, в межах двох кілометрів дороги живуть два мільйони людей. Вони матимуть змогу використати ділянки веломагістралі для щоденних поїздок.
 

Ідея веломагістралей, що підкріплюється підвищеним попитом на електричні велосипеди, поширилася всією Німеччиною. У Франкфурті планується обладнати 30-кілометрову трасу до Дармштадта, Мюнхен розглядає проект 15-кілометрової магістралі до північних околиць, а Берліні вивчають можливість проведення веломагістралі від міського центру до південно-західного передмістя Целендорф.