У Празі у 2019 році з'являться «Карти гостя»

   У Празі у 2019 році з'являться «Карти гостя», які дозволять заощадити на відвідуванні пам'яток та святкових заходів, а також під час проїзду громадським транспортом. Про це повідомляє портал Prague TV.
    З 1 квітня 2019 туристам у чеській столиці стане доступна «Карта гостя», яка дозволяє отримати знижки при відвідуванні популярних пам'яток та культурних закладів. Скористатися ним можна буде і для участі у міських заходах. Крім того, автори проекту запевнили, що картка дозволить оплачувати проїзд у громадському транспорті.
Туристична карта буде доступна у двох видах. Гості Праги зможуть придбати як стандартну пластикову картку, так і скачати на свій смартфон спеціальний додаток.
    На спеціальній сторінці в інтернеті буде опублікована повна інформація про спеціальні пропозиції, знижки та ін.
    Загалом у 2019 році планується реалізувати близько 250 000 карток. Будь-яких подробиць про її вартість і про те, як вона називатиметься, на даний момент немає. Додамо, що в Празі вже діють такі туристичні карти від приватних компаній. Але вони дають дуже обмежені переваги. Картка Prague Card, наприклад, дозволяє відвідати кілька десятків музеїв. Її вартість на 2 дні становить 790 крон, на 3 дні – 980 крон.
   Низка великих європейських міст, таких як Берлін, Лондон, Амстердам, Барселона та Відень, вже давно пропонують свою туристичну карту. У голландській столиці карта I Amsterdam включає безкоштовний проїзд у громадському транспорті міста, круїз каналами, вхід до більшості музеїв міста та зоопарк, а також інші знижки. Вартість такої картки на добу становить 59 євро, на 48 годин – 74 євро, на 72 години – 87 євро. Діє картка гостя і в деяких чеських містах. Наприклад, в Оломоуці вона включає користування громадським транспортом та доступ до визначних пам'яток по всьому регіону з можливістю пройти без черги. У Брно є картка Brnopas, яка дозволяє безкоштовно або зі знижкою відвідувати культурні об'єкти та події.