У Таїланді назвали найкращі пляжі країн

    У Таїланді назвали найкращі пляжі країни після проведеної експертизи якості прибережного та морського середовища. Про це пише Travel Daily News Asia.
 Співробітники департаменту контролю забруднення Таїланду обстежили близько 400 пляжів королівства. Кожен оцінювався за декількома показниками, серед яких: якість води, наявність пластику, нафтового або масляного забруднення, ситуація з береговим та пляжним сміттям, стан рифів, екологічний контроль та ін. Найкращим, а їх виявилося 13, надано категорію «п'ять зірок». Чотири пляжі-переможця знаходиться в провінції Крабі в національному парку Ко Ланта – Ко Рок та Лаєм Танот Біч, у парку Му Ко Сімілан – Ау Куек Біч, у парку Тан Бок Корані – Білех Біч.
      Також найвищий бал отримали пляжі в провінціях Сурат Тані, Саттахіп, Прачуапкхірікхан, Кхао Лампі, Пханг Нга та Сатун. Майже всі «п'ятизіркові» пляжі знаходяться або в національних парках, де комерційна туристична діяльність обмежена або повністю заборонена, або в невідомих широкому загалу місцях. На даний момент більшість найкращих пляжів закриті для відвідувачів через сезон дощів. Цей захід дозволить місцевій природі природним чином відновитися. За словами глави управління з туризму Таїланду Ютасака Супасорна, тайські пляжі та морські ресурси постійно перебувають під тиском масового туризму. Тому тут суворо заборонено годувати рибу, забруднювати коралові рифи, ловити морських зірок та інших морських жителів.