Венеція запускає систему стеження за туристами

 
  У Венеції презентували систему Smart Control Room, за допомогою якої можна буде відстежувати поведінку туристів та контролювати кількість відвідувачів у розпал сезону.
 
  Venice Smart Control System - система для відстеження туристів з їх мобільні телефони під час подорожі містом. На її створення місцева влада витратила 3 ​​роки та 3 млн євро. Ця система створена на вирішення проблеми надмірного туризму, від якої страждала Венеція до пандемії. База розробників Venice Smart Control знаходиться на сепарованому острові Тронкетто, де також розташовані офіси уряду та поліції.
 
«Ми знаємо в режимі реального часу, скільки людей проживає у кожній частині Венеції та з яких вони країн. Це мозок міста», – заявив CNN Марко Беттіні, співзасновник системи.
 
За словами Беттіні, в системі можна буде відстежувати місцезнаходження туристів у місті та дізнаватися, звідки вони, визначаючи, де зареєстрований їхній телефон. Цікаво також те, що Venice Smart Control може відслідковувати темп пересування людини, її зупинки та, крім того, заповненість міських вулиць та визначних пам'яток.
 
Творці системи сподіваються на запобігання високому трафіку щодо повернення величезної кількості туристів до міста. Наприклад, введуть плату за вхід у завантажені дні або для роботи систем черг. Це зроблено для усунення овертуризму у майбутньому.