Замок у турецькому Бодрумі відкриється для туристів у 2019 році

Реставрацію однієї з головних визначних пам'яток турецького курорту Бодрум замку Святого Петра буде завершено до літа наступного року. Про це у п'ятницю, 31 серпня, повідомляє агентство Anadolu.
 
Як розповів журналістам заступник директора Музею підводної археології Тайфун Сельчук, реставрація замку, ініційована Міністерством культури та туризму Туреччини, йде швидкими темпами. За його словами, реалізація проекту розпочалася у 2014 році. Активна фаза робіт розпочалася у 2017 році, а завершиться вона вже наступного року.
 
До початку відновлювальних робіт замок відвідували понад 300 000 людей на рік. Будівля побудована в 1415—1523 роках і є прикладом середньовічної архітектури Східного Середземномор'я. У будівництві укріплень брали участь лицарі з різних країн, тому башти називаються «англійська», «французька», «німецька» та «іспанська».
 
А на курорті Бодрум на початку вересня очікується ясна та сонячна погода. Вдень повітря прогріється до +32 °С, уночі температура опуститься до +25 °С. Вода у Середземному морі - + 27 °С.