Коста-дель-Соль

Коста-дель-Соль - саме південне узбережжя Іспанії, що тягнеться від Малаги до Гібралтарської протоки в Андалусії.
Узбережжя відноситься до категорії фешенебельних і престижних курортів Іспанії багато в чому завдяки шикарному курорту Марбелья, де розташовані елітні готелі, оточені чудовими парками і садами. Уздовж берега на цілу милю - її називають «золота миля» - простяглися приватні вілли, що належать аристократам, бізнесменам і артистам.
Серед інших популярних курортів - Естепона - тихий і спокійний курортний місто, зручний для сімейного відпочинку з дітьми.
Кабопіно, розташований в малолюдному куточку узбережжя, дуже популярний серед нудистів.
Торремолінос - невелике містечко з розвиненою інфраструктурою.
Бенальмадена, впритул примикає до Торремолінос, складається з трьох районів - тут можна знайти масу розваг, а також відчути ритм життя Андалузії села.
Фуенхірола - жвава і комфортна, з великим вибором вечірніх розваг - хороша для сімейного відпочинку.
Нерха примітна розташованими поблизу величезними красивими печерами.
 
КЛІМАТ
Погода тепла і стійка, кількість сонячних днів в році набагато більше, ніж в цілому по Іспанії. Купальний сезон довше, ніж на інших курортах: з червня до жовтня, а часом і до середини листопада. Температура води в цей час коливається між +19 ° C і +23 ° C.
Середня температура повітря:
Квітень +20 ° C
Травень +22 ° C
Червень +26 ° C
Липень +29 ° C
Серпень+29 ° C
Вересень + 27 ° C
 
ГОТЕЛІ
Величезний вибір готелів від 2 * до 5 *, а також апартаментів. Зна-ве число дорогих престижних готелів і фешенебельних курортних комплексів Коста-дель-Соль знаходиться в прибережній зоні між містами Марбелья і Естепона.
 

На високий сезон рекомендується раннє бронювання.
 
 
ПЛЯЖІ
Добре обладнані піщані пляжі тягнуться на багато кілометрів, іноді чергуючись з мальовничими скельними ділянками, а також гальковими пляжами.
Навіть в розпал сезону на міських пляжах найпопулярніших курортів Коста-дель-Соль не буває тісно, ​​а між Естепона і Марбельї ще залишилися дикі ділянки берега.
 

Нудистські пляжі є в Бенальмадене, Естепона і передмісті Марбельї.
 
 
ЕКСКУРСІЇ
Екскурсії в Малагу - батьківщину Пікассо, Гранаду, Севілью, Кордову, Ронду, Нерха. Можна перетнути Гібралтарську протоку на поромі і прибути в Танжер (Марокко).
 
РОЗВАГИ
В Андалусії проходять самі грандіозні кориди за участю кращих тореро. Дуже престижними вважаються кориди в Севільї в середині квітня під час феєрії (свята міста). Також бої можна подивитися в Торремолінос, Ронде, Малазі, Бенальмадене, Марбельї.
На узбережжі розташовано кілька тенісних клубів, дуже популярний яхтинг. Центри підводного плавання є в Малазі, Фуенхіролі, Марбельї.
З дітьми можна відвідати великий зоопарк «Сельва», аквапарки в Фуенхіролі і Торремолінос, парк розваг Tivoli World в Бенальмадене.
На Коста-дель-Соль веселе нічне життя: дискотеки, нічні клуби, казино, бари з живою музикою, рибні ресторанчики і таверни з фламенко-шоу приваблюють сюди туристів з усього узбережжя.
 

Коста-дель-Соль - прекрасне місце відпочинку для любителів гольфу.