Омиш

Маленьке містечко Оміш розташоване в місці злиття річки Цетіна з Адріатичним морем, за 30 км від Спліту. Вертежні Мозорські скелі утворили затишну та затишну бухту, яку в минулі часи дуже цінували пірати. На пагорбі над містом знаходиться середньовічна фортеця Старі-Град.
 
 

Спокійний ритм життя міста підійде для сімейного відпочинку із дітьми.
 

 

ГОТЕЛІ
В Оміші можна оселитися в готелях 3-4*, затишних пансіонах, апартаментах, на віллах.
 
ПЛЯЖІ
Біля гирла Цетіни – протяжний піщаний пляж із неглибоким входом у море.
Також є дикі галькові пляжі із швидким набором глибини. Вони неширокі, але до моря тут простягли свої гілки сосни і кипариси, створюючи природне укриття від сонця.
 
ЕКСКУРСІЇ 
В Оміші треба піднятися до фортеці Старі-Град, звідки відкриваються захоплюючі краєвиди на місто та море; до вежі Мірабела.
Можна з'їздити в Брелу, Макарську, Спліт, стародавню столицю Середньої Далмації Солін, Трогір, Дубровник, острів Хвар, національні природні парки Біоково та Крка.
 
РОЗВАГИ
Рафтінг, дайвінг, нічна рибалка, альпінізм, катання на велосипеді, більярд, міні-гольф.
Пропонуються прогулянки на катері каньйоном Цетіни, рибний пікнік на острові Брач. Можна відвідати Блакитне та Червоне озера в районі міста Імотськи, печеру Vranjaca, печеру Св. Леопольда.
Для дітей є парк із атракціонами.
У липні в Оміші проходить Фестиваль далматинської пісні, у липні-серпні – костюмоване свято «Оміський гусарський вечір» (насправді йдеться про піратів, яких тут називають гусарами).
В Оміші гарний вибір ресторанчиків, кафе, бістро, пекарень.