Ровинь

Ровинь знаходиться на західному узбережжі Істрії. Курорт завоював популярність туристів завдяки чудовій інфраструктурі, дивовижним пейзажам та різноманітності архітектурних пам'яток. Ровінь з його вузькими крутими вуличками має славу найромантичніше місто Хорватії. Такий образ доповнює мальовниче узбережжя із 22 невеликими острівцями.
 

 
Ровинь - добрий вибір для любителів веселого відпочинку.
 
 
 
ГОТЕЛІ
Сучасні готелі курорту (переважно це 2–4*) мають гарну інфраструктуру. Є також вибір вілл, апартаментів, кемпінгів (серед яких натуристський).
 
ПЛЯЖІ
Пляжі в районі курорту кам'янисті. Деякі з них - насипні дрібногалькові, але метрів через 5 після заходу в море вже йдуть великі камені. Є невеликі бухти для купання з дітьми. У районі Ровіню знаходиться кілька нудистських пляжів.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Прогулянки містом-музеєм Ровінем, музей «Дім Батани», Краєзнавчий музей, церква Св. Еуфемії, Двиград, одноденний тур на яхті вздовж прилеглих островів. На півдня варто поїхати на прогулянковому катері або поромі на Червоний острів, Лімський канал, острів Св. Катерини.
 
РОЗВАГИ
Шанувальники активного відпочинку не проґавлять можливості здійснити сплав по річці Купа. У Ровін є кілька дайвінг-центрів. Прибережні території давно уподобали досвідчені дайвери. Є можливості для гри у теніс, пейнтбол.
Рибний пікнік, фольклорний вечір.
Влітку у Ровині проводяться Міжнародна регата, Міжнародний молодіжний фестиваль поп-музики, Міжнародний фестиваль фотографії, «Ніч у Ровині» та інші.
У місті є театр, багато ресторанів, дискотека.