Абу-Дабі

Абу-Дабі — столиця країни та головне місто найбільшого та найбагатшого однойменного емірату в ОАЕ. Вітриною цього міста служить набережна, обрамлена фонтанами химерних форм і складається з блискучих хмарочосів. Відпочинок в Абу-Дабі - це прекрасні пляжі, блакитні води Перської затоки, різноманітні розваги та справді королівський сервіс.
 

Ніде в ОАЕ немає такої кількості мечетей, як у Абу-Дабі, що відбиває його істинно мусульманський характер.
 
ГОТЕЛІ
В Абу-Дабі готелі не нижче 4*. Всі вони збудовані за найсучаснішими проектами, номери славляться розкішними інтер'єрами. Високий рівень сервісу поєднується з різноманітністю послуг, що надаються. Переважно готелі знаходяться на узбережжі та одночасно в безпосередній близькості від центру міста.
 

У жодного з готелів курорту немає прямого виду на море - всі вікна звернені лише на острови.
 
КЛІМАТ
Місто Абу-Дабі розташоване на острові і відокремлене від материка вузькою протокою. Від великої кількості зелених насаджень середня температура тут на 1–1,5 °C нижча, ніж у прилеглій пустелі.
 
ПЛЯЖІ
Пляжі більшості готелів малі, знаходяться в лагунах і тому захищені від штормів. Найкращими в Абу-Дабі вважаються пляжі в лагуні, де розташований готель InterContinental, а також пляжі готелів Emirates Palace, Al Raha Beach.
 
РОЗВАГИ
Затока Абу-Дабі - відмінне місце для заняття віндсерфінгом та гонок на вітрильних та моторних човнах. Для викиду адреналіну можна покататися трасою Формули-1 або вирушити на підкорення дюн.
Туристів приваблюють парк атракціонів Хілі та зоопарк у місті Аль-Ейн.
Можна поїхати до найвищої точки емірату Джебель Хафіт або відвідати круїз уздовж узбережжя затоки.
Нічне життя в Абу-Дабі зосереджене у барах, пабах та нічних клубах, розташованих на території готелів. Багато кафе подають шишу (кальян).
 

Тематичний парк «Мир Феррарі» розташований на острові Яс, поряд із трасою Формули-1. Серед більш ніж 20 атракціонів — найшвидші у світі американські гірки Formula Rossa.