Аджман

Аджман - найменший із усіх еміратів. Він розташований за 8 км на північ від Шарджі, але за рахунок бурхливого розвитку міст в останні роки межі між ними практично стерті. Столицею емірату є однойменне місто.
Відпочинок на прекрасних чистих пляжах Аджмана сподобається тим, хто уникає галасливих міст, до того ж обійдеться дешевше, ніж Дубай або Шарджа. Аджман відомий також своїми мінеральними джерелами, які постачають питною водою всі країни Перської затоки.
Дорога від аеропорту Дубая до Аджмана займає близько півгодини.
 

В Аджмані неподалік готелю Ajman Kempinski є магазин, де іноземним туристам без обмежень відпускають алкогольні напої імпортного виробництва.
 
ГОТЕЛІ
Аджман - небагатий емірат, і готелі тут будують не з такими швидкостями, як у Дубаї. Вибір місць розміщення не дуже великий, але на ринку представлені й світові готельні ланцюжки (Kempinski).
 
ЕКСКУРСІЇ 
Сторожова вежа, мечеть Аль-Нуамі, музей Аджмана. У місцевому порту функціонує старовинна верф (найбільша в країні), на околиці Аджмана знаходиться район археологічних розкопок Мовахайт.
 
РОЗВАГИ
В Аджмані немає особливого вибору розваг. Хоча дістатися Дубай чи Шарджу, щоб заповнити цю прогалину, нескладно. Особливе задоволення - відвідування місцевого ринку. Увечері можна посидіти у ресторані.