Афіни

 

Афіни розташовані в центрі Аттики в оточенні моря і гір. Це місто, одна з найдавніших столиць світу, зберіг храми античності, статуї богів, пам'ятники візантійського Середньовіччя, вузькі вулички в середовищі сучасного мегаполісу, повені людьми й автомобілями. Грецька столиця притягує незліченними історичними артефактами, цілодобовим святом життя.
 
ШОППІНГ
 
Торгові райони в Афінах зосереджені в центрі міста. Найбільші універмаги знаходяться на початку вулиці Ерму, на вулиці Метрополеос розташовані ювелірні та хутряні магазини. У районі площі Омонії зосереджена велика частина недорогих шубних магазинів. Наймодніші і дорогі бутики можна знайти в районі Колонакі. Плака славиться магазинами з виробами народної творчості та сувенірами.
 
 
 

У магазині Музею Бенаки можна купити золоті вироби Золотаса - єдиного грецького ювеліра, якому дозволено створювати копії прикрас з музеїв.
 
 
ЕКСКУРСІЇ
 
Афіни були визнаним центром культури і мистецтва античного світу, і нагадування про це можна побачити в місті до цих пір в численних пам'ятниках. Акрополь (влітку 2009 р відкрилося нове багатоповерхове суперсучасна будівля музею, в якому розміщено значно більше експонатів, ніж в старому) з Парфенононом, Пропилеями, храмами Афіни Ніки і Ерехтейон, храм Зевса Олімпійського, Олімпійський стадіон, Агора, Керамік, монастир Дафні, колоритний найстаріший район міста Плака, Національний сад. Також є варіанти нічних екскурсій по Афінам.
 
У грецькій столиці зосереджено безліч музеїв: Національний археологічний музей, музей Акрополя, Візантійський музей, Музей Бенаки, Музей античного і кикладского мистецтва, Національна картинна галерея, Музей ювелірного мистецтва та інші.
 
Цікаві екскурсії на острови Егіна, Порос і Гідра; на мис Суніон - південного краю Аттики; в Арголіду; Пірей; Дельфи з «пупом Землі»; метеора; Олімпію з Археологічним музеєм, храмами Гери і Зевса Олімпійського; місто-фортеця Мікени; Епідавр - древнє святилище бога-цілителя Асклепія; на Коринфський канал.
 
РОЗВАГИ
 
У столиці Олімпійських ігор є що вибрати і любителям активного відпочинку: дайвінг, вітрильний спорт, теніс, верхова їзда, гольф.
 
З дітьми можна відправитися в зоопарк, парк розваг Allou Fun Park, Музей дитячого мистецтва, Музей природи Goulandris, планетарій, а також на Hellenic Cosmos - інтерактивну виставку грецької історії, на морську прогулянку.
 
Нічне життя Афін надає всілякі види розваг: від маси барів, ресторанів, таверн, клубів, дискотек до нічних театральних вистав на древніх сценах і концертів в Будинку опери. У туристів користуються популярністю бузуки - колоритні нічні таверни з живою музикою і виступами відомих співаків.