Агадір

Агадір - найпопулярніший курорт у Марокко, столиця свята та веселощів. Місто розташоване в мальовничій долині, з одного боку - Атлантичне узбережжя, а з іншого - гори, які захищають від спекотного вітру з пустелі Сахара. З архітектурного погляду Агадир нецікавий, оскільки там немає екзотики, панує атмосфера європейського курорту. Центр тяжіння – унікальний пляж.
Агадір чудово підходить для сімейного відпочинку з дітьми.
Міжнародний аеропорт знаходиться менш ніж за 30 км від міста.
 

Агадир можна зробити складовою літньої подорожі, причому краще залишити його «на закуску». Тут абсолютно розслаблюючий відпочинок на океані та таласотерапія. Місцеві таласоцентри вважаються одними з найкращих у світі.
 
КЛІМАТ
В Агадірі м'який, теплий клімат, 300 сонячних днів на рік. Однак, незважаючи на високу температуру повітря, океан не прогрівається вище +22 ° C через холодну течію Канарського. Основний туристичний сезон триває з травня до жовтня.
Середня температура повітря:
квітень +21 °C
травень +22 °C
червень +23 °C
липень +25 °C
серпень +26 °C
вересень +26 °C
 

Часте явище в Агадірі – тумани. Але навіть за такої погоди легко обгоріти, тому використовувати сонцезахисний крем потрібно завжди.
 
ГОТЕЛІ
В Агадірі широкий вибір готелів різного рівня комфортності: від недорогих 2* до розкішних 5*. Але незалежно від класу у всіх готелях туристів чекають привітний прийом та високий рівень сервісу. Розташовані готелі на першій та другій лініях.
 

Тим, хто обирає готель 4*, краще взяти свої фен та шампунь.
 
 
ПЛЯЖІ
У місті знаходиться найкращий піщаний пляж на всьому Атлантичному узбережжі Марокко. Берег пологий, дрібнувато - такі умови хороші для відпочинку з дітьми. Найкращий час для купання – з 7:30 до 9:30.
 

В Агадірі можна отримати дуже хорошу і стійку засмагу, особливо якщо користуватися арганією маслом (воно допомагає і при опіках).
 
ЕКСКУРСІЇ 
Оглядова екскурсія Агадиром, Музей місцевої берберської культури амазир.
З міста вирушають екскурсії в Тарудант, історичними місцями південного Марокко — стародавніми поселеннями Тафраут і Тизніт, в район Іммузер з мальовничим водоспадом, до містечка Тассіла, щоб провести вечір з національними танцями, «дорогою мигдальних дерев», «дорогою арганій».
 
РОЗВАГИ
Ходіння під вітрилом, серфінг, водні велосипеди, скутери, гольф, теніс, рибалка, поїздки на конях та верблюдах, прогулянки у дюнах. Рибальське село Тагазут, що за 20 км на північ від Агадіра, є справжнім раєм для серферів.
Любителям природи рекомендується відвідати зоопарк, Долину птахів, Національний парк Сусс Маса.
Туристичний квартал Агадіра простягнувся між бульваром Мухаммеда V та морем. Тут багато нічних клубів, дискотек, барів, ресторанів, кафе, казино. У місті проходять фестивалі, концерти та шоу.
Магазинів і бутіків велика різноманітність, але обов'язково варто відвідати старий ринок (сук) Агадіра - найбільший у Марокко.
 

Суто місцева розвага - торги на рибній біржі Агадіра, які тривають з 8:00 до 10:00. А потім у рибальських ресторанчиках замість меню принесуть тацю з рибою — на вибір.