Акко

Акко - стародавнє місто-порт, розташоване приблизно за 18 км на північ від Хайфи, на березі Середземного моря. Місто, вік якого перевищує 5000 років, пережило періоди правління греків, римлян, арабів, європейців, османів. Не дивно, що споруди, що належать до різних релігій, досі становлять його вигляд.
 

Жодне місто хрестоносців не дійшло до наших днів у такому збереженому стані, як Акко.
 
ПЛЯЖІ
Пляжі тягнуться вздовж берега бухти Акко. Тут дрібний, приємний, золотистого кольору пісок. На північ від міста переважає велика галька. Знамениті пляжі Акко - "Тмарім" та "Аргаман". Міський пляж «Аргаман» для іноземних туристів платний (тільки мешканці міста можуть користуватися ним вільно). Плата за вхід складає близько 5 шекелів, на пляжі є відкриті душі, шезлонги, працюють ресторани та прокат обладнання для морських розваг.
Пляж Тмарім (на якому знаходиться клуб Palm Beach) належить готелю. Тим, хто мешкає в іншому місці, за вхід на пляж доведеться заплатити.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Головні визначні пам'ятки розташовані в районі старого міста: фортечний мур, цитадель, мечеть Джеззара, монастир госпітальєрів Св. Іоанна, тунель тамплієрів, францисканська церква, грецький храм Святого Георгія, синагога Рамхал, туніська синагога.
Лазні Аль-Баша перетворені на музей. У музеї Окаші можна ознайомитись із творчістю Окаші та з роботами інших ізраїльських художників.
В Акко збереглися будівлі чотирьох заїжджих дворів: Хан Аль-Умдан, Хан Аль-Фаранджі, Хан А-Шуарда, Хан А-Шуна.
На північ від міста на морському узбережжі знаходиться скеля Рош-ха-Нікра - система печер і гротів і Бахайські сади - зразок садово-паркового мистецтва.
 

За кількістю історичних пам'яток в Ізраїлі Акко поступається лише Єрусалиму.
 
РОЗВАГИ
З Акко можна вирушити на морську прогулянку катером або яхтою, покататися на водних лижах, зайнятися серфінгом.
Більшість клубів та барів міста розташована вздовж узбережжя або в центральній частині, проте гарний паб або невелику дискотеку можна знайти навіть на околицях.
Подивитися театральні вистави можна у Театральному центрі Акко, розташованому в найкрасивіших приміщеннях Лицарських залів у Старому місті.
Найбільший в Ізраїлі театральний фестиваль відбувається у Старому Акко під час свята Суккот у жовтні.
 

У старому місті є багато магазинів, де можна купити гарні срібні прикраси.