ТуреччинаТуреччина

Аланія

Аланія, розташована на південний схід від Анталії, на скелястому півострові біля підніжжя Торосських гір між двома довгими піщаними пляжами, вважається одним із найкрасивіших міст Туреччини. Родючі рівнини, бананові плантації, гаї з апельсиновими і лимонними деревами, нескінченні пляжі, пам'ятки, що добре збереглися, і високорозвинена туристична інфраструктура дозволяють поєднувати прекрасний відпочинок і розваги.
 
Теплі сонячні дні приходять до Аланія раніше, ніж на інші курорти Туреччини. Сезон відпочинку тут триває з початку травня до кінця листопада.
 

Аланія - найвеселіший курорт регіону. Його особливо любить молодь.
 
 
ГОТЕЛІ
Готелі в межах міста переважно з невеликими територіями і без своїх пляжів. При цьому ціна на них у середньому найнижча у країні.
 
Більш сучасні та комфортні готелі знаходяться в передмісті Аланії. У Карабуні — готелі 4–5* із великими зеленими територіями. Окуджар і Інжекум - це зони готельів, що стоять усамітнено, в основному класу 4-5 *. У Конакли готелю недорогі (3-4*), а в його передмісті розташувалися комплекси 4-5*.
 
 

Деякі готелі категорії 3–4* розташовані через дорогу від пляжу.
 
 
ПЛЯЖІ
У селищах Карабун, Окуджар та Конакли піщано-галькове узбережжя. Інші пляжі піщані.
 
Найближчий до міста піщано-гальковий пляж Дамлаташ знаходиться біля підніжжя фортеці Аланії, неподалік печери Дамлаташ. Його продовженням є найвідоміший і найкращий — пляж Клеопатри із золотавим піском.
 
 
ЕКСКУРСІЇ 
В Аланії збереглася велика кількість пам'яток архітектури: єдина у світі фортеця сельджуків, Кизил Куле (Червона вежа), старовинна лазня Касра. Працює Музей археології та етнографії, також можна відвідати кілька печер.
 
На човні можна дістатися до морських гротів: Фосфорлу Магара з фосфоресційними скелями, Кізлар Магарасі та Азіклар Магарасі. Проводяться екскурсії до водоспаду Манавгат, в античне місто Аспендос. Можна вирушити на цілий день у долину Дім Кайї. З гавані організовують екскурсії на рибальських човнах уздовж узбережжя, пропонують яхт-тури.
 
 
РОЗВАГИ
Аматорам активного відпочинку пропонуються джип-сафарі, рафтинг, параглайдинг, дайвінг, катання на катамаранах, риболовля, одноденні гірські прогулянки з пікніком.
 
Аквапарк та луна-парк з безліччю розваг та атракціонів – чудові місця для сімейного відпочинку.
 
У численних ресторанах, барах, на дискотеках, променаді життя вирує 24 години на добу.