Албена

Курорт Албена знаходиться на території унікального ліанового заповідника Балтата. Завдяки цьому повітря тут найчистіше. Це одне з найбільш екологічно чистих місць в країні. Приємний плюс курорту - велика красива, доглянута і затишна територія.
Албена ідеально підходить для сімейного відпочинку з дітьми через дрібного моря.
 
ГОТЕЛІ
Готельна база Албени представлена ​​переважно готелями 2-3 *. Крім того, є кілька готелів 4 *. Багато готелів побудовані в авангардному стилі. Розташовані вони на пляжі і на пагорбах, звідки відкривається прекрасний вид на море.


Між готелями, які знаходяться не на першій лінії, і пляжем курсують туристичні паровозики.
 

ПЛЯЖІ
 
В Албені найширші в Болгарії пляжі з біло-золотавим найчистішим піском - 100-150 м. Спокійне дрібне море: його глибина на відстані 100-200 м від берега не перевищує 1,6 м, дно чисте, що як не можна до речі для маленьких дітей .
 
ЛІКУВАННЯ
Зміцнити здоров'я можна в найбільшому в Болгарії суперсучасному бальнеоцентре Албени. Медичні показання: захворювання опорно-рухового апарату, периферичної нервової системи, периферичні судинні, шкірні, хронічні неспецифічні легеневі, ендокринно-обмінні, гастроентерологічні, хронічні гінекологічні хвороби (лікування рекомендується проводити в теплі місяці).
 
ЕКСКУРСІЇ
Організовуються екскурсії в Шумен, Варну, Балчик, Несебир і Добрич, Національний парк Вбиті камені. Можна здійснювати прогулянки на джипах по заповіднику Балтата.
 
РОЗВАГИ
Для любителів активного відпочинку в Албені пропонується широкий спектр спортивних розваг: водні лижі, яхти, рибалка, скутери, серфінг, підводне плавання, стрибки з парашутом, гольф, теніс, катання на конях, боулінг. Є багатофункціональний критий спортивний комплекс, футбольні стадіони, проходять змагання з пляжного волейболу.
Увечері можна сходити на дискотеку, відвідати нічні клуби, бари, казино-вар'єте, побувати на фольклорному вечорі.


Албена робить особливий наголос на дитячі розваги: луна-парк, атракціони, автодром, міні залізниця, тир, дитячі дискотеки, дитячий клуб.