ЄгипетЄгипет

Олександрія

Олександрія - друге найбільше місто Єгипту, розташоване на Середземному морі. Багате минуле міста приваблює любителів історії. Олександрія має скоріше середземноморські, ніж східні риси. Дух і культура міста відмінні від решти країни, хоча він і знаходиться всього за 225 км від Каїра. Дістатися Олександрії можна з Каїра літаком (40 хвилин), поїздом (близько 2,5 годин) або автобусом.
 
КЛІМАТ
Клімат у Олександрії середземноморський, м'який. Температура води у літні місяці піднімається до +27 °С.
 
Середня температура повітря:
квітень +27 °С
травень +31 °С
червень +33 °С
липень +33 °С
серпень +33 °С
вересень +31 °С
 
ГОТЕЛІ
Готельна база Олександрії дуже скромна і за кількістю, і за якістю. Водночас у місті представлені готелі провідних світових мереж: Hilton, Sheraton та Helnan.
 
ПЛЯЖІ
Олександрійські пляжі з білим, як пудра, піском, простяглися на 40 км. уздовж узбережжя. Найвідоміші з них – Монтаза та Маамура – ​​розташовані у східній частині міста.
 

Тенти та лежаки безкоштовні.
 
 
 
ЕКСКУРСІЇ 
Тури до Олександрії припускають знайомство з давніми пам'ятниками греко-римського періоду історії Єгипту: Олександрійською бібліотекою, Помпеєвою колоною, некрополем Анфуші, катакомбами Комаш-Шавкафа та величними мусульманськими храмами часів імперії Османа. Близькість Олександрії до Каїру дозволяє мандрівникам познайомитися з визначними пам'ятками столиці Єгипту.
 
РОЗВАГИ
Олександрія відома своїми морськими делікатесами та кав'ярнями. Квартал Анфуші багатий на популярні ресторани з типово єгипетським інтер'єром. Вартість страв тут у 3 рази дешевша, ніж на набережній. Нічне життя Олександрії зосереджено у клубах, на дискотеках та у казино.