Альп д’Юез

Кліматичний курорт Альп д'Юез розташований на висоті 1860 м на південному схилі масиву Ле Гранд Русс. Основна маса готелів і резиденцій розташована поруч з трасами або підйомниками.
Сезон катання - з грудня до кінця квітня.
 

За особливий мікроклімат і велика кількість сонця (300 днів в році) Альп д'Юез ще називають Сонячним островом. Такі умови дозволяють істотно продовжувати катання на лижах в сонячні дні.
 
ЗОНИ КАТАННЯ
Регіон цікавий для гірськолижників всіх рівнів підготовки. Для місцевості характерна полога зміна висоти внизу трас, зручна для поступового навчання спуску на зелених трасах і в зоні для новачків.
Чорні траси, куди можна добратися по канатній дорозі Пік Блан і на фунікулері Ле Мармоттен III, гарантують неповторні відчуття. По трасі Сарен (16 км) спуск на лижах триватиме 1,5 години.
Зона катання Альтітюд пропонує якісну зону катання для всіх.
Альп д'Юез має сноу-парками, позатрасових високогірними маршрутами, санною трасою, трасами для бігових лиж, крижаним гротом на висоті 2700 м.
Є можливість нічного катання на лижах та санчатах.
Курорт має репутацію регіону з хорошим снігом. Нижні ділянки обробляються сніговими гарматами, що необхідно для схилів з південною орієнтацією.
Для початківців лижників працюють лижні школи та школи сноуборду.
 

Досвідченим лижникам, які шукають незвичайних відчуттів, пропонується катання на високогірній лижні Сарен при світлі місяця або налобних ліхтариків.
 
 
РОЗВАГИ
Для любителів гострих відчуттів є школа водіння автомобілів по льоду і високогірний аеропорт, звідки можна зробити прогулянки на літаках і вертольотах, польоти на параплані, нічний сноукартінг, прогулянки верхи. Є спортивні комплекси з басейнами, саунами, тренажерними залами, катком, полями для сквошу і гольфу.
Для культурного дозвілля є кінотеатри, музей, проводяться виставки, концерти органної музики. Під час лижного сезону проводяться різноманітні фестивалі та свята, спортивні змагання.
Любителів вечірніх розваг чекають ресторани, бари, музичні бари, дискотеки і нічні клуби.